O nás

Vybrali sme tie najlepšie značky a ich produkty a dali sme ich do rúk tým najlepším ľuďom – profesionálom vo svojej profesii. 

Od roku 2008 spolu s vami prežívame vaše bežné dni i výnimočné okamihy. Sme s vami, keď sa Vám darí a oslavujete, ale i keď potrebujete silu a povzbudenie.

Pridajte sa k našim stálym klientom, dajte sa hýčkať a užite si to.

Namixovali sme to najlepšie, aby sme mohli poskytnúť zdravie a krásu vašim vlasom, pleti, nechtom a pohodu celému vašemu JA.

Vitajte v salóne ELIXIR  

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás

Judit, kaderníčka

Už ako dieťa chcela byť kaderníčkou. Česala bábiky, rodičov i susedov. Rokmi získavala nielen ďalšie odborné vedomosti, ale i skúsenosti. V salóne ELIXIR je od roku 2008 a jej klientela by ju nevymenila. Judita rozumie vlasom a Joico farbám dokonale, a ako my všetci, miluje zdravé a krásne vlasy.

Lenka, kozmetička a make-up artist

Ťažko povedať, v čom je lepšia - kozmetička alebo make-up artist? Miluje oboje a v obidvoch je výborná! V starostlivosti o pleť získala stupeň Špecialista. Pleti rozumie a vaša pleť to rýchlo ocení :-) Ako make-up artist získala dôveru značky Guerlain, ktorej novinky ovláda medzi prvými. Líči krásne. Oceňujú to najmä nevesty, ktoré požadujú na svoj veľký deň perfektný výsledok. Ak chcete mať 3D riasy ako vejáre, alebo dokonalé a ako vaše, Lenka to zariadi.

Lesana, kaderníčka a make-up artist

Lesana prišla medzi nás ako prekvapenie. Niekoľko rokov pracovala so značkou Joico v poprednom kyjevskom salóne. Dnes sa stará o vlasy klientiek a klientov salónu ELIXIR a zúročuje všetky získané skúsenosti. Je to pozitívna a veľmi milá kráska, plná energie, radosti a nových nápadov.

Kučeravá Lenka, kaderníčka

Hosťujúca kaderníčka, ktorá prichádza 1x týždenne posilniť náš tím. Žiari ako slniečko, je odborníčkou na kučeravé vlasy, sama je ich pyšnou majiteľkou, a preto im naozaj rozumie. Je to vsak len bonus navyše k jej ostatným znalostiam. Strihá, farbí, češe a vlasy jej dôverujú :-)

Tana, majiteľka salónu

Dlho som hľadala takéto miesto. Nešlo mi len o to, aby ma prijali s úsmevom. Chcela som istotu, že budem hovoriť s odborníkmi, ktorí si ma vypočujú a navrhnú správne postupy. Istotu, že budú pracovať s kvalitnými produktami, istotu, že sa budem tešiť z výsledku. Miesto, kde sa budú tvoriť i nové inšpiratívne kontakty, nachádzať nové riešenia, vznikať nové priateľstvá a kreovať nové nápady. Miesto pre vaše vlasy, pleť, ruky, ale i myseľ a dušu. Tak vznikol salón ELiXIR.

Náš kadernícky GURU - Mirek Popper, CZ

Majiteľ kaderníckeho štúdia Black and White je sympatický, živý a ambiciózny kaderník, jedinečný a precízny v strihoch. Mirek je absolventom akademie Toni & Guy v Londýne. Ako školiteľ pôsobí už veľa rokov.
Tvoje strihy sú skvelé, Mirek !